KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13862162
nr 1386 2162
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 3/15. Motivet: 11x17, yttermått inklusive ram: 33x33 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:42:21
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
6
1.100 kr
7
22 mar
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander